Trabzon Arsin Masaj Salonu Züleyha

By | Aralık 1, 2018

Birbirinden farklı terapi türleri arasında olan spor masaj türü, yeterli olacak kadar kısa bir süre içerisinde, iki el yardımıyla yapılır. Trabzon arsin masaj salonu Elin kavram gücü etkili, uygun ve ritmik seviyeli bir şekilde olmalıdır. Antrenman öncesi, antrenman arası ve antrenman sonrası olmak üzere üç ayrı parçada yapılmalıdır. Bu masaj türünü yaparken normal bir hastalık için yapılır gibi değil de sporcunun içinde bulunduğu durum ve yapacağı faaliyetlere göre yapılmalıdır. Arsin masaj salonu

Herhangi bir müsabaka öncesinde yapılan terapi yöntemi kan akışını hızlandırır ve vücudu uyanık tutar. Müsabaka arasında ise vücudun aktif çalışma durumunun aksamaması sağlanarak soğuması engellenir. Böylece müsabakaya devam ettiği sırada bir sakatlık çıkmaz. Trabzon arsin masaj salonu . Müsabaka sonrasında ise kaslarda meydana gelen gerginlikleri azaltmak, krampların meydana getirebileceği zedelenmeleri en aza indirmek ve lif kopması gibi durumlara engel olmak için yapılır.

Süre olarak da tam bir şekilde yapılan masaj 30-40 dakika, kısmi yapılan ise 10-15 dakika şeklinde yapılmalıdır. Bu terapi, diğer yöntemlere göre daha az zamanda yapılabilen bir terapi yöntemidir.