Trabzon Sürmene Masaj Salonu Zuhal

By | Aralık 1, 2018

Kişilerin yüz bölgesinde en hızlı deforme olan ve yaşlılığın simgesi yanak sarkmaları olmaktadır. Trabzon sürmene masaj salonu Bu durumun önlenebilmesi için en etkili yöntem ise masaj hareketleri olmaktadır. Kişiler için uzun süreli olması açısından zor gibi görünse de doğru uygulandığı takdirde oldukça etkili bir yöntem olacaktır. Yanaklara uygulanacak hareketler avuç içinin ortası ve parmaklar yardımıyla yapılmasından geçer. Sürmene masaj salonu

Avuç içinizin tamamına yanaklarınızı alarak kulaklarınıza doğru bir sıvazlama hareketi uygulamalısınız. Bu hareket yaklaşık 10 defa uygulanmalıdır. Gün içerisinde özelikle sabah kalkınca ve akşam yatmadan önce uygulanması gereklidir. Trabzon sürmene masaj salonu . hareketlerinin daha etkili olabilmesi için mutlaka uygun bir yağ veya krem ile desteklenmesi gereklidir. Daha sonra orta parmağınızla yarım daireler şeklinde yine içten dışa doğru hareketleri uygulayabilirsiniz. Ancak avuç içi yöntemi daha faydalı ve etkin olacaktır.

Yüz sarka sorunlarını önleyecek bir başka masaj uygulaması ise orta parmakla uygulanan hareketlerdir. Burada kulak altı hizasından göz pınarlarına kadar aşağıdan yukarıya doğru bir hareket uygulanması halidir. Bu hareket de 10 defa uygulanmalıdır.